Trener osobisty i dietetyk Margaretta Białas.
Ile kosztuje trener osobisty?

Trener osobisty - ile to kosztuje?

Utworzono: niedziela, 17, listopad 2013 06:44
Trener osobisty - ile to kosztuje?
( 3 Głosów )  
Komentarzy: 0
Odsłony: 3060

Ile kosztuje trener osobisty? I czy mnie na to stać?

No właśnie... Wiele osób boi się skorzystać z ofert indywidualnego treningu myśląc, że pociągnie to za sobą duże koszty. Nic bardziej mylnego! Wystarczy porównać efekty, które osiągają osoby współpracujące z trenerem osobistym z efektami jakich możemy się spodziewać po różnej maści klubach fitness, które wyrastają jak grzyby po deszczu. Nierzadko osoby, które mają do czynienia z takimi klubami uczęszczają na treningi przez rok - dwa lata i... efektów brak! Najczęściej jest tak, że z trenerem osobistym osiągniesz więcej przez 5 miesięcy niż ćwicząc przez lata w nieodpowiedni sposób na jakichś grupowych zajęciach prowadzonych przez niewykwalifikowany personel "z łapanki".

Z trenerem osobistym osiągniesz więcej przez 5 miesięcy niż ćwicząc grupowo z niewykwalifikowanym instruktorem przez lata!

Pomijając kwestię oddania swojego zdrowia w ręce najczęściej młodych i niedoświadczonych instruktorów, ćwiczenie przez całe miesiące w takich grupach jest zwykłą stratą czasu i oczywiście pieniędzy... Do tego dochodzą kwestie opracowania diety - niestety często są to cudowne środki z kolorowych czasopism, podsuwane przez "panie instruktorki" - i nawet jeśli jakimś cudem zadziałają - to na krótko. Profesjonalny trener osobisty nie zaproponuje Ci diety. Zaproponuje za to zmianę trybu odżywiania stosownie do Twojego stanu zdrowia, trybu życia, możliwości fizycznych. Stąd też skorzystanie z mojej pomocy może co najwyżej zaoszczędzić Ci zdrowie, czas i.. pieniądze.

Pierwsza konsultacja, na którą możesz się ze mną umówić (szczegóły w artykule "Etapy współpracy") to koszt od 120 do 150zł. Podczas spotkania trwającego od 1 do 2 godzin dowiesz się min. w jaki sposób powinnaś/powinieneś się odżywiać stosownie do swojej sytuacji zdrowotnej oraz otrzymasz propozycję zestawów treningowych. Realizacja treningów z moim wsparciem to oczywiście bardzo indywidualna sprawa, zależna głównie od tego z jakich sal treningowych skorzystamy. Oczywiście zawsze staram się wybrać propozycje optymalne dla możliwości finansowych mojego klienta.

{gallery}cennik{/gallery}

Tak więc myśląc o kosztach nie obawiaj się, że usługa indywidualnego treningu jest przeznaczona wyłącznie dla osób zamożnych, gwiazd itp. Większość moich klientów to osoby o przeciętnych możliwościach materialnych - a dzięki temu, że osiągają zamierzony efekt szybciej i skuteczniej - oszczędzają swój czas i pieniądze. Trener osobisty to wyzwanie, na które Cię stać. Przemyśl to.

 

comments powered by Disqus

Umów się na konsultację

margaretta białas

Dowiedz się jak powinna wyglądać Twoja codzienna dieta oraz jaką aktywność powinnaś podjąć by zbudować wymarzoną sylwetkę.

Umów się na pierwszą konsultację!

Formularz kontaktowy

Formularz kontaktowy:

Masz pytania? Chcesz się umówić na konsultację?
Wypełnij poniższy formularz:.
captcha
Przeładuj
Wpisz powyżej czarne znaki z obrazka (zabezpieczenie przed spamem).

Etapy pracy ze mną

Jak wygląda współpraca z trenerem - od pierwszego spotkania po treningi?

Przeczytasz po tym linkiem :)

Kontakt ze mną

Masz do mnie pytania? Chcesz umówić się na pierwszą konsultację?

Skorzystaj z poniższych danych kontaktowych:
margaretta białas

W ciągu dnia często prowadzę zajęcia - jeśli nie odbiorę telefonu,

proszę zostawić wiadomość sms lub email.

Margaretta Białas, ŁódźCopyright © 2013 Margaretta Białas, Projekt i wykonanie: Adam.J.

Witaj! Nasza strona używa cookies - możesz wyłączyć zapisywanie cookies w ustawieniach swojej przeglądarki.