Odchudzanie z trenerem,
Dieta, treningi, suplementacja

z moim wsparciem zrealizujesz Swoje Cele!

Ile kosztuje trener osobisty

No właśnie... Wiele osób boi się skorzystać z ofert indywidualnego treningu myśląc, że pociągnie to za sobą duże koszty. Nic bardziej mylnego! Wystarczy porównać efekty, które osiągają osoby współpracujące z trenerem osobistym z efektami jakich możemy się spodziewać po różnej maści klubach fitness, które wyrastają jak grzyby po deszczu.

Z trenerem osobistym osiągniesz więcej przez 5 miesięcy niż ćwicząc grupowo z niewykwalifikowanym instruktorem przez lata!

Nierzadko osoby, które mają do czynienia z takimi klubami uczęszczają na treningi przez rok - dwa lata i... efektów brak! Najczęściej jest tak, że z trenerem osobistym osiągniesz więcej przez 5 miesięcy niż ćwicząc przez lata w nieodpowiedni sposób na jakichś grupowych zajęciach prowadzonych przez niewykwalifikowany personel "z łapanki". 

Czas = Pieniądze

Pomijając kwestię oddania swojego zdrowia w ręce najczęściej młodych i niedoświadczonych instruktorów, ćwiczenie przez całe miesiące w takich grupach jest zwykłą stratą czasu i... oczywiście pieniędzy. Do tego dochodzą kwestie opracowania diety - niestety często są to cudowne środki z kolorowych czasopism, podsuwane przez "panie instruktorki" - i nawet jeśli jakimś cudem zadziałają - to na krótko. Profesjonalny trener osobisty nie zaproponuje Ci diety. Zaproponuje za to zmianę trybu odżywiania stosownie do Twojego stanu zdrowia, trybu życia, możliwości fizycznych. Stąd też skorzystanie z mojej pomocy może co najwyżej zaoszczędzić Ci zdrowie, czas i.. pieniądze.

Cena treningów

Koszt pierwszej konsultacji, na którą możesz się ze mną umówić widoczny jest zawsze na mojej stronie z pakietami. Podczas spotkania dowiesz się min. w jaki sposób powinnaś/powinieneś się odżywiać stosownie do swojej sytuacji zdrowotnej, otrzymasz pierwszy plan żywieniowy i propozycję zestawów treningowych. Realizacja treningów z moim wsparciem to oczywiście bardzo indywidualna sprawa, zależna głównie od tego z jakich sal treningowych skorzystamy. Oczywiście zawsze staram się wybrać propozycje optymalne dla możliwości finansowych mojego klienta.

 

Jakie zaś kwoty wchodzą w grę? Przy założeniu, że ćwiczymy 2 razy w tygodniu i masz już za sobą pierwszą konsultację i ustalenie planów żywieniowo/treningowych - to może być około 600zł miesięcznie. Jeśli jesteś w stanie realizować część moich zaleceń treningowych samodzielnie wtedy możemy spotykać się raz w tygodniu - więc koszt treningów wyniesie około 300zł miesięcznie. A jeśli potrzebujesz intensywnego treningu, chcesz osiągnąć więcej, szybciej - to pakiet na przykład 12 treningów wyniesie około 900zł. Jednorazowy koszt konsultacji z ustaleniem planu żywieniowego i treningowego wynosi od 199 do 250zł. 

 

Aktualny cennik znajdziesz zawsze na mojej stronie z ofertą.

Tak więc myśląc o kosztach nie obawiaj się, że usługa indywidualnego treningu jest przeznaczona wyłącznie dla osób zamożnych, gwiazd itp. Większość moich klientów to osoby o przeciętnych możliwościach materialnych - a dzięki temu, że osiągają zamierzony efekt szybciej i skuteczniej - oszczędzają swój czas i pieniądze. Trener osobisty to wyzwanie, na które Cię stać. Przemyśl to.

Zapisz się
już dziś!Masz pytania? Chcesz się dowiedzieć więcej? Skorzystaj z poniższego formularza lub moich danych kontaktowych!

Kliknij ikonkę i zadaj pytanie:

Masz do mnie pytania? 

Wypełnij formularz - odpowiem najszybciej jak to możliwe :)

Przedstaw się: *
Email *
Wiadomość: * UWAGA - proszę nie wpisywać w to pole linków (http://, www.) gdyż takie wiadomości są od razu odrzucane!

Zapoznałam/em się z Polityką Prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie.

*Uwaga - żeby formularz mógł zostać przesłany należy zaznaczyć powyższą zgodę na przetworzenie danych!

Wasze ulubione:

Ile kosztuje trener osobisty?

Ile kosztuje trener osobisty

Etapy współpracy

Etapy współpracy

Odchudzanie przed ślubem

Odchudzanie przed ślubem

Najczęściej zadawane pytania

Najczęściej zadawane pytania

Moje certyfikaty

Moje certyfikaty

Trening na próbę

Trening na próbę

Tagi