O mnie

Margaretta Białas

Kilka słów o mnie :)

Nazywam się Margaretta Białas - od dwudziestu lat jestem trenerem personalnym, dietetykiem oraz instruktorem fitness. Moje długoletnie doświadczenie pozwala mi opracowywać efektywne plany żywieniowe i treningowe zarówno dla osób chcących zrzucić nieco zbędnych kilogramów, jak i takich, którzy pragną zbudować wymarzoną sylwetkę.

 

  • Bardzo ważną grupą klientów są dla mnie osoby starsze, również po przebytych operacjach, którym pomagam przywrócić sprawność poprzez odpowiednio zbilansowaną dawkę ruchu i zrównoważonej diety.

  • Na co dzień spotkasz mnie w różnych klubach fitness w Łodzi - jest również możliwość prowadzenia zajęć w domu klienta oraz w plenerze.
Trening

Moja praca
Moja pasja....

Margaretta Białas
Dla każdego

Prowadzę treningi dla przyszłych i obecnych matek, osób starszych, sportowców, kulturystów... Jak widać dla każdego, kto potrzebuje fachowej pomocy trenerskiej :) I tak już od dwudziestu lat - uwielbiam swój zawód i cieszy mnie możliwość dzielenia się wiedzą i pomagania tym, którzy pomocy takiej pomocy potrzebują.

Margaretta Białas
Dla przyszłych trenerów

Jestem wykładowcą w Polskiej Akademii Sportu - właśnie tam możesz uzyskać kwalifikacje do pracy jako trener personalny. PAS jako jeden z nielicznych takich ośrodków posiada zezwolenie Ministerstwa Sportu. Kończąc nasz kurs będziesz w pełni przygotowany do rozpoczęcia pracy w zawodzie trenera!

Margaretta Białas

W przeciwieństwie do wielu domorosłych "trenerów osobistych", których wysyp ostatnio obserwujemy, stale podnoszę swoje umiejętności, dzięki czemu moi podopieczni nie muszą obawiać się, że ich wysiłki pójdą na marne z powodu ignorancji trenera...

 

  • Dzięki moim kwalifikacjom mogę pracować również z osobami, które mają wszelkiego rodzaju schorzenia: od chorób kręgosłupa po cukrzycę. Więcej o moich umiejętnościach, które nabyłam przez ostatnich piętnaście lat przeczytasz w artykule "Moje certyfikaty".

 

  • Współpracuję z wieloma klubami fitness i siłowniami i co za tym idzie jestem w stanie zapewnić odpowiednie warunki dla Twojego treningu. Jednocześnie daje mi to możliwość pracy również z grupami - być może chcesz wspólnie ze znajomymi zająć się swoimi problemami? Trening grupowy to nie tylko efektywne ale i... tańsze rozwiązanie. O kosztach współpracy z trenerem osobistym przeczytasz w artykule "Trener osobisty - ile to kosztuje?".

Wasze opinie:

Magda Zając

Duża wiedza, pasja i zaangażowanie - to główne cechy Margaretty :) Od ustalenia diety po ciekawe treningi - a efekty przychodzą szybciej niż się spodziewasz!

Magda Zając

Dacia Adventure Rally Team

Certyfikaty